سوالات متداول

1-چرا آی همفکر؟
شما در ای همفکر میتوانید شبکه خود را بسازید ، با افراد جدید آشنا شوید و اطلاعات مربوط به جامعه کارآفرینی شهر خود را بدست آورید. رویدادهای همفکر پر مخاطب ترین رویداد های شبکه سازی ایران است که در بیش از 25 شهر ایران برگزار می شود، شما این فرصت را دارید که عضوی از این جامعه باشید.
2-آیا در همفکر موقیعت های شغلی وجود دارد؟
با استفاده از شبکه سازی شما میتوانید به موقیعت های جدید شغلی، مشاوره، استفاده از تجربیات متخصصان و ایده های جدید در حوزه کارآفرینی دسترسی داشته باشید.
3-چگونه میتوانم در رویداد های شبکه سازی شرکت کنم؟
شما با عضویت در آی همفکر و داشتن یک حساب کاربری می توانید رویدای های شبکه سازی همفکر پیش رو را مشاهده کنید و در آنها ثبت نام کنید.
4-آیا اطلاعات شرکت کنندگان در هر رویداد وجود دارد؟
بله، شما میتوانید با انتخاب هر رویداد از شرکت کنندگان و تخصص آنان اطلاع پیدا کنید و با فعالیت ها و زمینه کاری آنها اشنا شوید.
5-آیا امکان ارسال پست در مجله استارتاپی برای همه اعضا وجود دارد؟
بله، با توجه به این مساله که مشارکت در یک جامعه استارتاپی از مهم ترین اصول رشد آن محسوب میشود شما میتوانید تجربیات، آموزش ها و خبرهای که تمایل دارید را در قسمت ارسال مطلب قرار دهید که پس از تایید با نام شما منتشر میشود.
6-آیا از رویدادهای گذشته اطلاعات و مستنداتی وجود دارد؟
تمامی رویداد های همفکر مشهد پس از برگزاری در صفحه رویداد ها موجود خواهند بود که با مشاهده آنها می توانید اخبار مربوط آن را در قالب محتوای تصویری، نوشتاری و ویدئویی مشاهده کنید.