پنجاه و چهارمین

پنجاه و چهارمین "همفکر مشهد"

امسال در ماه مبارک رمضان در کنار سفره های افطاری شبکه سازی کردیم.
برخلاف سال گذشته که همفکر مشهد در این ماه برگزار نمی شد، رمضان 96 همفکر داشت و تونستیم با حمایت میزبان خوبمون "گرین وب"، همفکر 54 رو در کنار بچه های باحال و پر انرژی استارتاپی مشهد، بر سر سفره های افطار برگزار کنیم.
جلسه ساعت راس ساعت 20 شروع شد و بطور چشم گیری شاهد حضور بموقع شرکت کنندگان بودیم!! کاش همیشه ماه رمضون بود. خیلی از بچه ها شبکه سازی رو هنگام میل کردن افطاری شروع کرده بودن.شروع مراسم


بعد از صرف افطاری، ادامه جلسه در بالکن باصفای هتل زیست شرق برگزار شد، نمای دل نشین حرم مطهر امام رضا(ع) گفت و گو ها رو لذت بخش تر کرده بود. ابتدا فست نتورک شروع شد و هر کدوم از شرکت کننده ها این فرصت رو پیدا کردند که در مدت کوتاهی خودشون رو معرفی کنند..


فست نتورک


در ادامه عکس دسته جمعی گرفتیم که فکر میکنم یکی از موندگار ترین عکس های همفکر مشهد خواهد بود.


همفکر مشهد


و فرآیند شبکه سازی، گفتگو، آشنایی با افراد جدید و شنیدن تجربیات بچه های قدیمی تر استارتاپی که تا ساعت 22.30  به طول انجامید..


شبکه سازی


نا گفته نمونه "وی یو" زیبای این هفته، فرصت خوبی برای عکسای دسته جمعی و سلفی شرکت کنندگان ایجاد کرده بود.


همفکر حرم


در همفکر این هفته با دوستان و استارتاپ های  جدیدی آشنا شدم، استارتاپ های "بانی کاپ کیک" ، "خراسان من" و "های سرویس" که در آینده در یک پست معرفیشون خواهم کرد.
در نهایت لازم میدونم از گرین وب بابت حمایت هاش از استارتاپ ها و  بچه های استارتاپی مشهد تشکر کنم و امیدوارم باتوجه به تلاش هایی که داره در حوزه کارآفرینی میشه شاهد اتفاقات خوب بیشتری در اکوسیستم کارآفرینی شهر و کشور عزیزمون باشیم.

پ.ن: با شروع کار سایت ihamfekr.ir از این پس ثبت نام های همفکر مشهد از طریق این سایت انجام میشه که میتونید در قسمت شبکه سازی ببینید چه افرادی با چه تخصص هایی در جلسه بعدی همفکر شرکت می کنند

درباره نویسنده

نظرات کاربران

ناصح

علیرضا ناصح

با تشکر از بچه های خوب همفکر و گرین وب عزیز بابت مهمان نوازیشون، خیلی جلسه باصفایی بود!

بجنوردی

حمزه بجنوردی

با اینکه جز جدید الورودی های همفکر هستم ولی یکی از بهترین های من بود یه جمع دوست داشتنی در کنار بهترین ها و متخصصین افتخار بزرگی بود که نصیب من شده بود . با تشکر از همفکر عزیز و گرین وب